Karty obrazkowe

Karty obrakowe z serii NIEMIECKI NA WESOŁO zawierają:

  • kart obrazkowe z podpisem (A5)
  • karty obrazkowe bez podpisu (A5)
  • karty pracy (A4)
  • obrazkowe plansze zbiorcze do każdego tematu (A3)
  • arkusze z naklejkami miniaturkami (A4)

Odpowiednio wykorzystane obrazki podczas nauki języka obcego sprawią, że dzieci szybko je zapamiętują, a także utożsamią się z kolorowymi postaciami.

Kolorowe ilustracje uruchamiają wyobraźnię dziecka, które chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z nauczycielem. Opowiadanie o nich sprawia, że łatwiej zapamiętują ich imiona oraz nazwy w języku obcym. Z kartami obrazkowymi typu flash cards oraz planszami zbiorczymi z serii "Niemiecki na Wesoło" nauczyciel wyposażony jest w kompleksowe narzędzie do pracy w grupie. Ilość przygotowanych kart do każdego tematu jest na tyle wystarczająca, iż umożliwiają one przeprowadzenie zajęć w grupie przedszkolaków (4-8 obrazków), jak również w starszej grupie dzieci szkolnych. Tu z powodzeniem można wprowadzić nawet 10-12 kart obrazkowych z danego tematu.

Polecamy również specjalnie stworzone kart pracy do każdego tematu, które w sposób manualny pozwolą dzieciom utrwalić poznane słownictwo.

W niedługim czasie będzie dostępny zeszyt ćwiczeń złożony ze wszystkich kart pracy z 15 tematów dostępnych do kupienia w naszym sklepie.

 https://www.youtube.com/watch?v=QEQJ6LN8ehg

Zapraszam do zabawy!

A. Larysz